Квартири на морі в Шато Ахелой - Ахелой

від 24 412 Лот №: 58
Ціна за м²
від 495.37
Стан
Введено в експлуатацію
Iгор Голубов

Недорога нерухомість на узбережжі Болгарії в житловому комплексі "Шато Ахелой" розташований на території курортного містечка Ахелой, на відстані 600 метрів від моря. Цей новий комплекс, прекрасно вам підійде для повноцінного відпочинку і релаксації.

Завдяки прекрасному місцезнаходженню комплексу, ви можете насолоджуватися чудовими морськими пейзажами і схилами гір Стара планина. Комплекс знаходиться у безпосередній близькості від центру курорту Ахелой і усієї його інфраструктури.

Комплекс зручно розташований, в 7 км. від старовинного міста Несебр, в 25 км від міста Бургас, в 20 км від міжнародного аеропорту, і 10 км. від курорту Сонячний Берег.Будівництво проекту було почато в грудні 2007 р. і закінчено в травні 2009 р. Об'єкт розділений на дві секції А і В з 127 апартаментами: 38 однокімнатних апартаментів; 22 двокімнатних апартаментів;67 студій. Комплекс має в розпорядженні великий, зручно сконструйований басейн з відособленою частиною для дітей оточеним зеленими зонами і садами. Для повноцінного відпочинку і відновлення на території комплексу побудовані фитнес зал і центр краси, а також ресторан, бар, паркінг. Запропонований проект сприяє створенню стійкою, здоровою, безпечною і доступною для усіх архітектурного середовища.

Особливості

Цілодобова охорона
Відкритий басейн
Ресторан
Тренувальний зал