Продаж апартаментів в комплексі Гербер 3 - Сонячний Берег

від 21 900 Лот №: 417
Ціна за м²
від 734.90
Стан
Введено в експлуатацію
Iгор Голубов
Продано

Основна мета цього комплексу, надати апартаменти для сезонного користування, але комплекс спроектований так, що є можливість, знаходиться в нім і круглий рік. Продаж квартир усіх типів в комплексі, який знаходиться в західній частині курорту Сонячний берег. Апартаменти в комплексі за типом діляться на однокімнатні і двокімнатні, а на останніх поверхах будинку, є дворівневі квартири і два трикімнатні мезоніни.

Характеристика комплексу :

Оскільки комплекс розташований недалеко від центральної частини курорт і в той же час знаходиться на тихій вулиці курорту, власникам апартаментів надана можливість спокійного відпочинку і безпосереднього доступу до величезної інфраструктури Сонячного Берега. На закритій території комплексу є дитячий майданчик, басейн і власний паркінг, що охороняється. Квартири в комплексі продаються з обробкою "під ключ" і обладнаними санвузлами.

Будівництво:

Конструкція будівлі монолітна - залізобетон і цеглина
Внутрішні стіни будуть оброблені гладким машинним шпаклюванням, пофарбовані латексною фарбою. Фасад буде оформлений Стіни зроблені з керамічної цеглини, фанерованої зовні теплоізоляцією, - згідно євро стандарту кам'яними облицюваннями, мінеральною штукатуркою, металом залежно від конкретного архітектурній деталі. Віконні рами з ПВХ.

Особливості

Вода
Кабельне телебачення
Відкритий басейн
Рецепція
Доглянута територія
Електрика