Продаж нерухомістi в Болгарії на первинному і вторинному ринках
Пошук нерухомості

Погода у Болгарії по місяцях

Погода у Болгарії по місяцях

Їхати або не їхати? Що брати з собою з одягу? Ці питання хвилюють усіх, хто збирається в подорож у Болгарію. Провести відпустку так, щоб бути готовим до будь-якого настрою погоди і вдячно приймати усі її особливості у будь-яку пору року допоможуть спостереження синоптиків, що підказують, що чекати в цій країні від кожного з дванадцяти місяців.

Січень у Болгарії зовсім не такий суворий, яким може здатися, славиться вітрами. Середня температура від - 1 до + 10 ˚C. Але із-за підвищеної вологості відчуття такі, ніби насправді на 3-4 градуси холодніше. Тому одягатися слід трохи тепліше, ніж підказує градусник. А ось в горах, хоч температура і нижче, переноситься холод набагато легше.

Лютий - самий сніговий і багатолюдний місяць, ідеальний для того, щоб відправитися на гірськолижні курорти Болгарії. Мінімальна температура - 8˚C, максимальна +10 ˚C. Вітер не постійний.

Березень - подвійний і непередбачуваний. У горах ще лежить метровий сніг, а на півдні вже починає зеленіти

Квітень - м'який і комфортний місяць, може бути охарактеризований словом "помірність". Якщо ви не любите високі температури, то Болгарія в квітні подарує вам максимум задоволення : і під час прогулянки по чорноморському узбережжю, де вдень температура вже піднімається до +21 °C, і в інших частинах країни, де повітря прогрівається до +12 ˚C.

Травень - відкриття курортів і купального сезону. Температура повітря +25 ˚C, а ось вода ще трохи холоднувата. Не забудьте узяти з собою парасольку, Болгарія в травні дуже дощовита. Але в цьому є свій плюс: умивання травневою дощовою водою допомагає надовго зберегти красу.

Червень - це вже повноправний літній місяць з теплим повітрям і водою. Вдень температура досить висока, до +30 ˚C, а ось вечори і ночі прохолодні. Так що тепла кофта для вечірньої прогулянки не завадить.

Липень - ідеальний місяць для любителів погрітися і загоріти. Температура мало відрізняється від червневої, але ночі стають теплішими, а сонечко балує довше. 

Серпень - найжаркіший місяць. На півдні температура досягає +35 ˚C, на іншій території до +30 ˚C. Безліч дешевих овочів і фруктів, плюс початок зниження цін в готелях роблять цей місяць привабливим для туристів.

Сентябрь - час тиші і спорожнілих пляжів. Температура вдень на півдні зберігається до +28 °C, та і на території інших частин країни вона теж досить комфортна, +20 °C +22 °C. Дуже приємні туристичні поїздки і піші прогулянки.

Жовтень у Болгарії, по суті, є першим осіннім місяцем. Правда на півдні ще тепло, до +21°C вдень. В цілому по країні +15 °C.

Листопад - місяць сюрпризів, похолодання і непередбачуваності. Діапазон температур досить широкий, від +1 °C до +17 °C.

Грудень - як правило, початок місяця все ще непередбачуваний. Але ось з другої його половини зима у Болгарії вступає у свої права і починає посипати країну снігом. Температура опускається до - 2 °C, а іноді і до - 10 °C. Починається гірськолижний сезон у Болгарії.