Продаж нерухомістi в Болгарії на первинному і вторинному ринках
Пошук нерухомості

Про Болгарію

мапа Болгарii

Інформація про Болгарію для тих, хто бажае відвідати країну

Повна назва країни : Республіка Болгарія

Площа: 110912 кв. км.

Населення: 8 млн. чоловік

Столиця: Софія

Народи: 85% болгар, 8,5% турок, 2,6% румун, 2,5% македонців

Релігія: 92% східне православ'я, 8% мусульманство

Мова: Болгарська

Національна валюта: болгарський лев(1 лев(BGL) дорівнює 100 стотинкам). У обігу є монети і банкноти по 1, 2, 5 левов і банкноти по 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000, 2000 левов.

Час: По Грінвічу плюс 2 години

Система заходів і вагів : метрична

Державний устрій: парламентська республіка

Глава держави - президент, що обирається на основі загального і прямого виборчого права строком на п'ять років.

Постійно діючий найвищий орган законодавчої влади - однопалатне Народне зібрання(240 депутатів), що обирається строком на чотири роки.

Вищим судом загальної юрисдикції є - Вища судова рада, яка визначає персональний склад органів суду, прокуратури і наслідки у Болгарії, а вищим судом конституційної юрисдикції є Конституційний суд Болгарії, який може відміняти неконституційні закони і положення; його рішення оскарженю не підлягають.

Галузі: туризм, сільське господарство, виноробство, машинобудування, харчова промисловість, електронна, текстильна промисловість, дорогоцінні і кольорові метали

Головні партнери: Італія, Німеччина, Англія, Греція, Польща, Чехословаччина, Україна та ін.

Болгарія знаходиться в південно-східній Європі і займає східну частину Балканського півострова. На півночі граничить з Румунією, на заході з Македонією, Сербією і Чорногорією, на сході з Чорним морем, а на півдні з Грецією і Туреччиною. Територія країни займає 111000 м2. Болгарія це одна з найпопулярніших туристичних країн, з красивою природою і гостинним жителями. Відпочинок, в цьому прекрасному куточку світу, можуть дозволити собі люди з різним рівнем доходу і вікової категорії.