Продаж нерухомістi в Болгарії на первинному і вторинному ринках
Пошук нерухомості

Гід клієнта

Усі механізми прав власності в Болгарії закріплені в конституції. Приймаючи рішення про покупку, добре знати, які типи нерухомості в Болгарії ви можете придбати і які права та обов'язки ви маєте.

Ознайомтеся з пропозиціями, які виставлені на нашому сайті. Усі пропозиції по нерухомості у Болгарії, без виключення, ретельно підбираються нашими співробітниками і перевіряються юристами.

Соціальна значущість операцій з об'єктами житлового фонду є підосновою для багатоступінчастого, складного процесу формування угоди відчуження. Саме тому, якщо рішення про продаж житла є для власника обдуманим і остаточним, то йому слід заздалегідь запастися повним пакетом паперів, які він зможе пред'явити покупцеві перед угодою.

Через схожість географічного положення і природних особливостей, кухня Болгарії нагадує грецьку і турецьку, але при цьому вона абсолютно унікальна і має власні традиціями і навіть філософією.

Республіка Болгарія розташована в північно-східній частині Балканського півострова. Ця невелика країна займає близько 111 тисяч квадратних кілометрів, а її населення становить близько 8 мільйонів чоловік.

Традиції і свята в Болгарії нерозривно пов'язані з історичним минулим цієї країни. Високі підйоми і страшні втрати зберігає пам'ять болгарського народу. Можливо, саме з цієї причини болгарський календар насичений різноманітними національними, міжнародними та християнськими святами.

Склад народонаселення Болгарії, незважаючи на видиму однорідність, має свої особливості ... Згідно з останнім переписом, 1 лютого 2011 року в Болгарії проживало 7 364 570 осіб. З них жінок - понад 51 відсотки, чоловіків - близько 49 відсотків, селян - 27,5 відсотка, городян - 72,5 відсотка.

Офіційна мова республіки Болгарія – болгарська. Він багато в чому схожий на інші слов'янські мови, тому що належить до тієї ж мовної групи (слов'янська група індоєвропейського сімейства). Головна відмінність болгарської мови від більшості слов'янських полягає в тому, що болгари не використовують відмінки. Крім того, в їх промові є певний і невизначений артиклі.

Їхати або не їхати? Що брати з собою з одягу? Ці питання хвилюють усіх, хто збирається в подорож у Болгарію. Провести відпустку так, щоб бути готовим до будь-якого настрою погоди і вдячно приймати усі її особливості у будь-яку пору року допоможуть спостереження синоптиків, що підказують, що чекати в цій країні від кожного з дванадцяти місяців.

ВНЖ у Болгарії мають право отримати іноземці, які:

Нині багато громадян хотіли б мати можливість не лише регулярно відпочивати у Болгарії, але і постійно, на офіційних правах мешкати в цій чудовій країні з м'яким кліматом і доброзичливим народом. У Болгарії існує два статуси, або дозволи, які може отримати нерезидент : посвідка на проживання(ВНЖ) і постійне місце проживання(ПМЖ).

Канцелярія:  м.Киев, вул. Госпітальна, 1
Тел.: (044) 235-5296, 246-7237, 246-7672
Факс: (044) 224-9929
E - mail: embbul@carrier.kiev.ua
Години роботи: 9.00-17.30 (понеділок - п'ятниця)

Консульський відділ
Тел.: (044) 235-5296, 246-7237, 246-7672
Години роботи: 9.30-12.00 (понеділок, середовище, п'ятниця), 14.30-16.30(вівторок, четвер)

Податками обкладаються усі види нерухомості, розташовані на території Болгарії, з виключенням лісів і сільськогосподарських земель.

Річний податок на нерухомість у Болгарії - 0,15%

Впродовж двох місяців з дня придбання нерухомості у Болгарії власник зобов'язаний декларувати її в місцевих податкових органах.

Після прийняття вами рішення про відвідування нашої країни з метою підбору житла, ми підберемо для вас готель або приватну квартиру по вашому бажанню і забронюємо його до вашого приїзду в країну. Наш російськомовний колега зустріне вас в аеропорту, автовокзалі і розмістить в орендованій квартирі або номері готелю.

Популярне туристичне місце, Болгарія пропонує не тільки прекрасні пляжі та мальовничі пейзажі, але й унікальні можливості для шопінгу. Приморські міста країни - прекрасне місце не тільки для відпочинку, але і для шопінгу, пропонуючи безліч варіантів на будь-який смак і гаманець.