Продаж нерухомістi в Болгарії на первинному і вторинному ринках
Пошук нерухомості

Агентство нерухомості "Bulgaria Street"

Bulgaria Street офiс

Агентство "Bulgaria Street" - ваша надійна компанія, створена досвідченими фахівцями в сфері продажів міського і курортного житла на узбережжі і в гірськолижних регіонах Болгарії. Завдяки накопиченому протягом 19 років досвіду роботи на місцевому болгарському ринку нерухомості, отриманим знанням і великій базі об'єктів, ми в змозі відреагувати на будь-яке бажання наших клієнтів, пов'язане з підбором і покупкою будь-якого типу нерухомого майна у моря, в горах, містах і бальнеологічних курортах країни.

У нас ви знайдете безліч пропозицій по недорогим і елітним квартирах, будинках, земельних ділянок, комерційної нерухомості за цінами і фінансовим можливостям на будь-який смак. Ми проведемо для вас професійні консультації, надамо вичерпну інформацію по зацікавила вас об'єктам, організуємо покази, перевіримо юридичну «чистоту» нерухомості, підготуємо всі необхідні документи для угоди. Співробітники компанії допоможуть вам фіналізувати покупку у нотаріуса і проведуть всі необхідні післяпродажні реєстрації.

Цілі компанії Bulgaria Street 

Компанія ТОВ «Bulgaria Street» ставить перед собою глобальне завдання - забезпечити вітчизняним покупцям спрощений доступ до інформації про нерухомість в Болгарії. Для виконання цього серйозного завдання ми залучаємо всілякі ресурси: кадрові, фінансові, а якщо буде потрібно - адміністративні.
Нерухомість в Болгарії реалізується багатьма агентствами, дрібними фірмами і великими компаніями. Ми ж не просто продаємо квартири як такі, а й забезпечуємо належний супровід угоди на всіх її етапах.

У нашій Компанії працюють кращі експерти, що спеціалізуються на європейській нерухомості, що дозволяє клієнтам краще орієнтуватися у виборі відповідного житла. Якщо ви не змогли придбати нерухомість в Болгарії недорого, ми обов'язково допоможемо це зробити, тому як компанія охоплює всі класи нерухомості, пропонуючи квартири від економних до фешенебельних, розташованих в мальовничих курортних місцях.

Не секрет, що нерухомість є частим предметом маніпуляцій недобросовісних продавців. У нашому випадку, ми гарантуємо повну відповідність цін, зазначених в каталозі, цінами, які існують на момент укладення договору купівлі-продажу. Фіксація ціни відбувається в момент внесення початкового внеску. Таким чином, Ви можете бути впевненими в тому, що сума покупки не не збільшуватиметься залежно від впливу зовнішньоекономічних, політичних, соціальних і будь-яких інших чинників.

Ми пропонуємо купити житло за оптимальною ціною. Пояснимо, як цього вдається домогтися. Перш за все, підбір нерухомості здійснюється нашими фахівцями на місцях, які мають базу даних про всю нерухомості на території Болгарії до будь-якої реалізується нерухомості на території Болгарії. Крім цього, ми напряму співпрацюємо із забудовниками. Поєднання цих механізмів дозволяє нам створювати ідеальні умови, при яких ціна не тільки відповідає ринковій, а й може бути нижче такої.
Підводячи підсумок всього вищесказаного, сформулюємо нашу місію в одне ємне пропозицію. Отже, наша місія - допомогти вибрати нерухомість за вигідною ціною і оформити угоду таким чином, щоб ви залишилися задоволені термінами і якістю наданих послуг.

Компанія «Bulgaria Street» - Ваш надійний навігатор у величезному світі вигідних придбань!