Агентство нерухомості "Болгарська Вулиця"

Компанія створена в 2009 р. і успішно розвивається впродовж багатьох років у сфері надання послуг іноземним покупцям, що вирішили придбати нерухомість у Болгарії. Основне наше завдання - надати нашим Клієнтам максимально якісні комплексні послуги пов'язані з пошуком і купівлею нерухомості, професійний підхід до кожного з клієнтів, адекватне відношення до усіх вимог і побажань Клієнта.

Цілі компанії

Компанія ТОВ "Болгарська Вулиця" ставить перед собою глобальне завдання - забезпечити вітчизняним покупцям спрощений доступ до інформації про нерухомість у Болгарії. Для виконання цього серйозного завдання ми притягаємо всілякі ресурси: кадрові, фінансові, а якщо знадобиться - адміністративні.

Нерухомість у Болгарії реалізується багатьма агентствами, дрібними фірмами і великими компаніями. Ми ж не просто продаємо квартири як такі, але і забезпечуємо належний супровід угоди на усіх її етапах.

У нашій Компанії працюють кращі експерти, що спеціалізуються на європейській нерухомості, що дозволяє клієнтам краще орієнтуватися у виборі відповідного житла. Якщо ви не змогли придбати нерухомість у Болгарії недорого, ми обов'язково допоможемо це зробити, тому як Компанія "Болгарія Стрит" охоплює усі класи нерухомості, пропонуючи квартири від економних до фешенебельних, розташованих в мальовничих курортних місцях.

Не секрет, що квартири у Болгарії і їх ціни є частим предметом маніпуляцій недобросовісних продавців. У нашому випадку, ми гарантуємо повну відповідність цін, вказаних в каталозі, цінам, існуючим на момент укладення договору купівлі-продажу. Фіксація ціни відбувається у момент внесення первинного внеску. Таким чином, Ви можете бути упевненими в тому, що сума купівлі не не збільшуватиметься залежно від впливу зовнішньоекономічних, політичних, соціальних і будь-яких інших чинників.

Ми пропонуємо купити квартири у Болгарії за оптимальною ціною. Пояснимо, як цього вдається добитися. Передусім, підбір нерухомості здійснюється нашими фахівцями на місцях, які мають базу даних про усю нерухомість на території Болгарії до будь-якої нерухомості, що реалізовується, на території Болгарії. Окрім цього, ми безпосередньо співпрацюємо із забудовниками. Поєднання цих механізмів дозволяє нам створювати ідеальні умови, при яких ціна не лише відповідає ринковою, але і може бути нижчий такої.

Підводячи підсумок усього вищесказаного, сформулюємо нашу місію в одно містку пропозицію. Итак, наша місія - допомогти вибрати за вигідною ціною нерухомість у Болгарії, і оформити угоду так, щоб ви залишилися задоволені термінами і якістю зроблених послуг.

Компанія "Болгарська Вулиця" - Ваш надійний навігатор у величезному світі вигідних придбань!