Продаж нерухомістi в Болгарії на первинному і вторинному ринках
Пошук нерухомості

Ангелкова: Ми плануємо розпочати літній сезон з першого липня

Про це повідомив міністр туризму на прес-конференції в Раді міністрів.

Міністр туризму Ніколіна Ангелкова прояснила, які заходи були прийняті для подолання туристичного кризи після відеоконференції високого рівня за участю міністрів ЄС.

Вона підкреслила надзвичайно важкий і безпрецедентна криза, яка охопила туристичні сектори в ЄС і у всьому світі. Наполягала на спільні зусилля уряду, місцевої влади та бізнесу щодо захисту інтересів країни, а також з метою якнайшвидшого виходу з кризи.

Міністр туризму оголосила, що було запропоновано створити фонд компенсації шляхових витрат, щоб допомогти забезпечити ліквідність оператора і захист споживачів. «Цей інструмент важливий, щоб уникнути замкнутого циклу, який може призвести до банкрутства або несприятливих наслідків для учасників ланцюга», - сказала вона.

Оголошено про створення плану посткризового відновлення. «Ми домовилися про те, що 20% європейських коштів будуть виділені на туризм», - сказав міністр.

Ангелкова заявила, що вона хотіла б мати чіткі правила розподілу коштів серед держав-членів, які повинні ґрунтуватися на принципі солідарності та принципу доступу кожного з підприємств, задіяних у секторі, до цих засобів.

Він також вимагає окремої бюджетної лінії і схем грантів для туризму, які можуть бути використані як підприємствами, так і органами державної влади та місцевого самоврядування. «До цієї кризи підприємства не могли отримувати пряму вигоду від схем грантів, але, оскільки все змінилося, ми вважаємо, що ключовим чинником», - пояснила Ангелкова.

Метою було об'єднане відкриття кордонів країн ЄС, а також єдиний протокол, правила або рекомендації, пов'язані з дотриманням єдиних стандартів охорони здоров'я. «Це відноситься як до роботи з розміщення і харчування, так і до всіх, хто пов'язаний з цим сектором, та до правил, які повинні дотримуватися туристи. Ми вважаємо, що це полегшить нашу роботу, незалежно від труднощів », - додала вона.

Індустрія туризму пропонує план з порятунку сезону

Були обговорені більш гнучкі візові режими з третіх країн в Європейський Союз. Ангелкова запропонувала створити європейську туристичну стратегію, пов'язану з відновленням позиції Європи як туристичного напряму.

«Для мене, як міністра туризму, всі працюють у цьому секторі важливі і сприяють тому, що ми працюємо і покращуємо якість болгарського туристичного продукту. Болгарія - це не просто гори і море, не просто маленькі або великі готелі - це все. Є багато туристичних можливостей », - сказала Ангелкова.

Міністерство планує розпочати підготовку до літнього сезону з середини червня, а з 1 липня готелі будуть приймати перших відпочиваючих. Невеликі готелі та відкриті майданчики, як очікується, відкриються першими. «Ми сподіваємося і працюємо в цьому напрямку, щоб це відбулося», - сказав міністр туризму.

Джерело: https://nova.bg/