Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Розташування
70 000 € / 3 046 316 грн
Лот №
134
Площа, м²
140
Стан
Введено в експлуатацію
Опис

Продаються два новозбудованих удома з обробкою. Ви дістаєте прекрасну можливість придбати будинок в красивій місцевості, між морем і горами, недалеко від озера. Найближчий пляж знаходиться в 10 км. від будинку, а в 15 хв. їзди на машині знаходиться районний центр місто Бургас з усією його розвиненою інфраструктурою.

Поруч розташовано старовинне місто Созополь, а також неповторно красиві гори Странджа. Район притягає своєю природою і автентичним фольклором. Удома повністю завершені, пола покрита, стіни і пола у ванних кімнатах викладені кахлем, є і часткове устаткування. Перший поверх - кухня, столова, гостина, ванна кімната, мокре приміщення, балкон. Другий поверх - три спальні, ванна кімната і балкон площею 10 кв.м.

Купуючи нерухомість у Болгарії, ви повною мірою зможете насолодитися природними красотами цієї країни. Незалежно від того, чи хочете ви купити квартиру на березі моря або квартиру на гірськолижному курорті, зараз ви можете придбати вашу зарубіжну нерухомість за вигідними цінами

Відео
Курорт