Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Розташування
65 000 € / 2 828 722 грн
Лот №
172
Стан
Введено в експлуатацію
Опис

Сучасний комплекс, що охороняється, складається з дванадцяти будинків, що окремо стоять, розташований на стратегічному місці в 7 км Від м. Бургас - найбільшого міста на південному чорноморському узбережжі.

10 хвилин їзди на машині по магістралі достатні, щоб досягти до центру Бургасу, а 20 хвилин - до Міжнародного аеропорту - Бургас. Очікується, що район буде оголошений житловим комплексом Бургасу. Комплекс розташований серед мальовничих пагорбів ланцюга гір Східна Странджа на відстані 3км від берега моря і 15 км. від популярного курорту Созополь. Комплекс, включає 12 будинків, кожен з самостійним двором розміром в 500м2 Зараз, йде будівництво третьої фази разчитаной на 45 будинків. Для зручності своїх клієнтів, тут буде побудований невеликий центр з кафе, супермаркетом і рестораном.

Кожен клієнт може вибрати собі будинок різних розмірів і планування :

Одноповерховий будинок/дві спальні/ дві ванні кімнати

Одноповерховий будинок /три спальні/ одна ванна кімната

Одноповерховий будинок /три спальні/ дві ванні кімнати

Одноповерховий будинок /чотири спальні/ дві ванні кімнати

 

Кожному клієнтові буде запропонований будівельний каталог, з якого він сам зможе вибрати матеріали для завершення обробки свого нового дому.

Перевагою є і підходи для інвалідів, які пропонуються фірмою.

Будівельник видає удома, повністю завершеними в наступному виді; керамічна плитка і фаянсова у ванних кімнатах, аксесуари - поставлені. Пола коридорів і кухнею покриті керамічними плитками, а для спальнею і віталень передбачений паркет, що ламінує. Доріжки біля будинків і до вхідних дверей покриті кам'яним облицюванням. Біля кожного будинку є власні паркомісця.

Особливості
Телебачення
Бар
Мінімаркет
Відкритий басейн
Garaż podziemny
Ресторан
Супермаркет
Відео
Курорт