Продаж нерухомістi в Болгарії на первинному і вторинному ринках
Пошук нерухомості

Цілі румунські села займуть болгарське північне узбережжя на Великдень

Традиційно на північному узбережжі Болгарії до Великодня відкрито двадцять готелів на 500 місць. Очікується як мінімум 7000-8000 туристів з Румунії, які будуть відзначати свято в Болгарії. За словами професора Стояна Маринова з Туристичної палати Варни, приїдуть цілі села з автобусами і їх мерами.

Великодні пакети в готелях середньої категорії коштують 100 левів на людину в добу. «Праця» повідомляє, що ціни в базі кращої якості на 40-50 відсотків вище. Сезон буде більш слабким, ніж у минулому році, прокоментував експерт, нагадавши, що в ранніх бронировках спостерігалося зниження на 20%. Оптимізм полягає в тому, що більш якісні готелі змогли надолужити згаяне, а їх зниження скоротилась до 4-5% і може досягти результатів літа 2018 року.

Що вражає, так це те, що всі записи в Німеччині в березні, за винятком грецьких островів, знизилися на 4-5%. В минулому році, коли в Німеччині була гарна погода, німецькі туристи застали дощ у вибраних місцях. Професор Маринов сказав, що як би парадоксально це не звучало, але погода грає свою роль. За його словами, німці чекають своїх бронювань і вирушать у внутрішні поїздки, або оберуть вихідний в останню хвилину, коли будуть великі знижки на 30-40% на «гарячі» путівки.

Джерело: https://blitz.bg