Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
27 210 € / 1 184 631 грн
Лот №
94
Площа, м²
38
Стан
Введено в експлуатацію
Опис

Пропонуємо просторі квартири на морському узбережжі Болгарії. Нова нерухомість за доступними цінами в побудованому житловому комплексі біля моря. Комплекс розташований у безпосередній близькості від моря, близько двохсот метрів, в декількох хвилинах ходьби від міського пляжу міста Бяла.

Великою перевагою комплексу є його місце(навколо центрального пляжу сконцентровані найпопулярніші комплекси курорту, послугами яких, може користуватися що кожен, що бажає) розташування, і близькість до центру курорту з усією його інфраструктурою. Комплекс складається з одного знання з сімнадцятьма квартирами, гаражами і парковкою.

Квартири виставлені на продаж з рівнем обробки "під ключ" і повністю обладнаними ванними кімнатами. Є можливість вибору повного меблювання квартир по каталогу меблевої фабрики.

Бяла це невелике, тихе і квітуче приморське містечко з прекрасними пляжами, спокійним морем і мальовничими берегами. Місто відоме своїми пляжами з ніжним бархатистим піском, що сусідять із зеленими масивами широколистого лісу, чистою морською водою і корисним гірським повітрям, оскільки саме в цьому районі до чорноморського берега опускається хребет Балканських гір. Бяла, це ще і знаменитий виноградний край. Вино, виноград і морська риба цього краю притягують сюди людей з найдавніших часів.

Особливості
Garaż podziemny
Відео
Курорт