Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
89 546 € / 3 893 299 грн
Лот №
378
Площа, м²
66
Ванних
1
Стан
Введено в експлуатацію
Опис

Курортний комплекс Robinson beach, розташований на березі Чорного моря(перша лінія) в курортному селищі Елените. У 2 км. від нього знаходяться курорти Святий Влас і Сонячний берег. Комплекс спроектований відповідно до старо-болгарської архітектурної традиції.

Характеристика комплексу :

Будівля, що має форму букви "Г", складається з 4 самостійних будинків, з 7 під'їздами, на кожному поверсі розташовані дві або три квартири. Більшість квартир мають в розпорядженні прекрасний вид на море і на затоку.

Передбачені можливості для спорту, відпочинку і розваг. Комплекс пропонує парковку з охороною, бар на пляжі ресторан,, басейн для дорослих і дітей, сауну, фитнес зал, відкриту зону з шезлонгами, дитячий майданчик, рецепцію, зеленные території, прибирання, освітлення, відеоспостереження і охорону. Є можливість здавати квартири в оренду. Квартири продаються здають в ступені завершеності "Під ключ":

Будівля:

Монолітна конструкція. Крышная гідро і теплоізоляція, фасадна гідро і теплоізоляція. Водопровідна і каналізаційна інсталяція - ПВЦ труби, передбачена установка водомірів.

Особливості
Телебачення
Відеоспостереження
Вода
Цілодобова охорона
Лобі бар
Відкритий басейн
Рецепція
Прибирання квартир
Доглянута територія
Електрика
Відео
Курорт