Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
27 480 € / 1 195 897 грн
Лот №
124
Площа, м²
34
Стан
Введено в експлуатацію
Опис

Пропонуємо вашій увазі квартири на морі в новозбудованому комплексі житлового типу. Комплекс розташований на першій лінії від моря, на території популярного у Болгарії морського курорту Лозенец.

На продаж виставлені студії, односпальні і двоспальні квартири з рівнем обробки "під ключ". Практично усі квартири мають вигляд на море.
Курортне селище, розташований в тихій затоці на березі Чорного моря недалеко від курортів такого ж типу Царево, Китен, Приморський і обласного великого портового міста Бургас. Забудова селища відрізняється від інших своєю оригінальністю - практично усі будинки 2-3-х поверхові і побудовані в непосредственой близькості від прекрасних пляжів курорту, яких тут декілька.

Лозенец завжди був популярний у туристів з інших країн. Курорт знаходиться поряд з національним заповідником, а його пляжі, декілька років підряд, завойовували престижну європейську нагороду "синій прапор", що говорить про виняткову чистоту тутешньої морської води. На курорті багато готелів, ресторанів і розважальних закладів.

Узяли рішення купити нерухомість у Болгарії? Ви потрапили точно за адресою. Каталог нашого агентства порадує вас достатком пропозицій пов'язаних з купівлею нерухомості. Тут ви знайдете інформацію про ціни на нерухомість у Болгарії, порядку придбання недорогих квартир і елітної нерухомості.

Відео