Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
28 415 € / 1 237 092 грн
Лот №
128
Площа, м²
33
Стан
Введено в експлуатацію
Опис

Надаємо вам неймовірну можливість купити квартиру в невеликому житловому комплексі, розташованому недалеко від центру найпопулярнішого у Болгарії чорноморського курорту Сонячний Берег( 250 м) і пляжів(200 м).

Комплекс побудований в одній з найтихіших і зручніших частин курорту, до якої не досягає його повсякденний шум і товкотнеча. Це єдиний куточок в усій центральній частині курорту, в якому не побачиш натовпів туристів,, що прогулюються, а в той же час, абсолютно уся інфраструктура, знаходиться у вас "під рукою". Об'єкт побудований серед невеликого соснового лісу і гармонійно вливається в середовище, що оточує його. У комплексі є великий басейн і паркінг для автомобілів. Квартири продаються в повністю завершеному виді, з рівнем обробки "під ключ". За бажанням, забудовник може надати декілька пакетів меблів на вибір.

Захотілося купити квартиру на узбережжі Болгарії? Ви вибрали самий відповідний момент для цього. Купуючи нерухомість у Болгарії, ви повною мірою зможете насолодитися природними красотами цієї країни.

Особливості
Відкритий басейн
Відео
Курорт