Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
20 500 € / 892 500 грн
Лот №
192
Площа, м²
30
Ванних
1
Стан
Введено в експлуатацію
Опис

Купіть недорого квартири на морі в курортному комплексі, який розташований в західній частині найбільшого і найбільш популярного курорту Сонячний Берег. За прикладом двох попередніх проектів, будівля побудована на земельній ділянці загальною площею 2 662 м2.

Попри те, що основною ідеєю забудовника, було будівництво комплексу з сезонним характером для літнього відпочинку на Сонячному Березі, квартирами можна буде користуватися круглий рік, унаслідок відмінної якості будівництва комплексу і м'якого місцевого клімату. Архітектори комплексу, враховуючи популярність і великий попит на невеликі квартири, запроектували і утілили свою ідею в комплексі у вигляді невеликих, але дуже затишних квартир тип студія і двокімнатних квартир. На останніх двох поверхах будівлі розташовані невеликі дворівневі квартири, а також декілька трикімнатних. Будівля складається з 5 житлових поверхів і з останнього шостого з дворівневими квартирами.

Красиві колірні рішення надають комплексу сучасному зовнішньому вигляду, а великі вікна із склопакетами, сприяють відмінній освітленості приміщень, незалежно від типу апартаментів. Усі апартаменти і студії мають в розпорядженні власні тераси і мають відмінний вигляд.З тильного боку будівлі, розташований великий відкритий басейн з дитячим майданчиком, а між ним і будівлею знаходиться зона відпочинку з лежаками і парасольками.

Специфікація будівлі :

Конструкція монолітна - залізобетон, скелетний - безбревенчатая конструктивна система.Стіни зроблені з керамічної цеглини і покриті зовні теплоізоляцією.

Внутрішні стіни покриті гладким машинним шпаклюванням і забарвлені латексною фарбою. Фасад будівлі оформлений мінеральними сыроустойчивыми штукатурками, кам'яними облицюваннями, металом. Віконні рами зроблені з PVC з термо-мостом. Комплекс має в розпорядженні свою власну закриту територію, а доступ контролюється охороною. Двір буде таким, що максимально озеленює. Недалеко від будівлі передбачена парковка для автомобілів.

Особливості
Телебачення
Косметичний салон
Цілодобова охорона
Мінімаркет
Відкритий басейн
Рецепція
Студія краси
Відео
Курорт