Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
26 900 € / 1 171 135 грн
Лот №
206
Площа, м²
30
Стан
Введено в експлуатацію
Опис

Якщо ви хочете знайти квартиру недорого, подивитеся пропозицію по житловому комплексу "GERBER RESIDENCE", який розташований в західній частині найбільшого і найбільш популярного у Болгарії курорту Сонячний Берег.

Будівля побудована на земельній ділянці загальною площею 2 662 м2 . Попри те, що основною ідеєю забудовника, було будівництво комплексу з сезонним характером для літнього відпочинку на Сонячному Березі, квартирами в GERBER RESIDENCE можна буде користуватися круглий рік, унаслідок відмінної якості будівництва комплексу і м'якого місцевого клімату. Архітектори комплексу, враховуючи популярність і великий попит на невеликі одно і двокімнатні квартири, запроектували і утілили свою ідею в комплексі у вигляді невеликих, але дуже затишних квартир тип студія і двокімнатних квартир.

На останніх двох поверхах будівлі розташовані невеликі дворівневі квартири, а також декілька трикімнатних. Будівля складається з 5 житлових поверхів і з останнього шостого з дворівневими квартирами. Красиві колірні рішення надають комплексу сучасному зовнішньому вигляду, а великі вікна із стекло - пакетами, сприяють відмінній освітленості приміщень, незалежно від типу апартаментів. Усі апартаменти і студії мають в розпорядженні власні тераси і мають відмінний вигляд. З тильного боку будівлі, розташований великий відкритий басейн з дитячим майданчиком, а між ним і будівлею знаходиться зона відпочинку з лежаками і парасольками.

Специфікація будівлі :

Конструкція монолітна - залізобетон, скелетний - безбревенчатая конструктивна система. Стіни зроблені з керамічної цеглини і покриті зовні теплоізоляцією. Внутрішні стіни покриті гладким машинним шпаклюванням і забарвлені латексною фарбою.

Фасад будівлі оформлений мінеральними сиро-стійкими штукатурками, кам'яними облицюваннями, металом. Віконні рами зроблені з PVC з термо-мостом. Комплекс має в розпорядженні свою власну закриту територію, а доступ контролюється охороною. Двір буде таким, що максимально озеленює. Недалеко від будівлі, передвус

Особливості
Банкомат
Телебачення
Цілодобова охорона
Мінімаркет
Відкритий басейн
Рецепція
Прибирання квартир
Відео
Курорт