Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
30 300 € / 1 319 159 грн
Лот №
26
Площа, м²
51
Стан
Введено в експлуатацію
Опис

Продаються квартири в комплексі Святий Георгій, який розташований в тихому і спокійному районі на узбережжі Болгарії. Купівля ліквідної нерухомості, дозволить вам комфортно відпочивати або здавати ваше житло у моряь

Будівля складається з двох секцій А і В. Район вигідно відрізняється від інших своєю швидкою доступністю до моря, центру курорту, пішохідних алей, що тягнуться уздовж усієї пляжної зони курорту.

Для будівництва об'єкту були використані матеріали високої якості. Комплекс має оригінальну архітектуру, яка створює приємне враження затишку і комфорту. Комплекс складається з будівлі А і В, в комплексі є апартаменти - з однією і двома спальнями. Пакет устаткування включає сантехніку в санвузлах і кондиціонер.

Наше агентство нерухомості із задоволенням надає вам можливість купити квартиру біля моря у Болгарії. Якщо ви хочете купити недорогі квартири у Болгарії і разом з цим отримати гарантовану якість, то ви вибрали самий відповідний для цього момент, оскільки на сьогодні, ціни на нерухомість у Болгарії можуть порадувати будь-якого шанувальника цієї прекрасної країни.

Особливості
Вода
Цілодобова охорона
Відкритий басейн
Ресторан
Рецепція
Доглянута територія
Електрика
Відео
Курорт