Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
29 900 € / 1 301 212 грн
Лот №
27
Площа, м²
31
Стан
Введено в експлуатацію
Опис

Продаються квартири в комплексі Наутілус клуб, який знаходиться на морському узбережжі Болгарії. Спроектований таким чином, що є можливість користуватися купленою в нім нерухомістю круглий рік.

Навколо комплексу сконцентрована уся інфраструктура найпопулярнішого у Болгарії курорту. У кроковій доступності знаходяться самий великі на узбережжі пляжі, центр курорту, банки, розважальні заклади, пошта, поліція, парки. Квартири спроектовані економічно, враховуючи їх назначениe - компактна спальня, гостина частина з кухонною частиною, санвузол з ванною.

Архітектори будівлі прийняли рідкісне архітектурне рішення в дизайні будівлі цього типу, а саме - уся композиція комплексу зібрана біля центрального відкритого простору в центрі будівлі, створюючи пластичні просторові деталі. З метою максимального засвоєння вільного простору, необхідного для інфраструктури комплексу, басейн розташований на даху будівлі. Квартири в цьому комплексі продаються повністю мебльованими. Комплекс готовий прийняти своїх відвідувачів і туристів.

Особливості
Бар
Вода
Телебачення
Цілодобова охорона
Відкритий басейн
Рецепція
Доглянута територія
Електрика
Відео
Курорт