Каса Роса - комплекс апартаментів на Сонячному Березі

від 22 459 Лот №: 606
Ціна за м²
від 689.98
Щорічні витрати
8 євро/кв.м
Ванних
1
Стан
Введено в експлуатацію
Iгор Голубов

У продажу квартири в новому апартаментном комплексі Каса Роса, котторый розташований в центральній частині одного з найбільших і популярних болгарських курортів Сонячний Берег.

Пропонуємо вашій увазі затишні однокімнатні і двокімнатні квартири з практичними плануваннями в новому комплексі апартаментів "Каса Роса", побудований в центральній частині відомого у Болгарії курорту Сонячний Берег. Відмінний варіант за доступною ціною для вашого літнього відпочинку або постійного проживання поза сезоном.

Характеристика комплексу

Шестиповерховий комплекс апартаментів "Каса Роса" розташований в спокійній і тихій частині найпопулярнішого на узбережжі курорту Сонячний Берег. Всього у 700 м від комплексу знаходиться красивий і доглянутий піщаний пляж курорту, а в десяти хвилинах ходьби центр сучасного курорту. Комплекс побудований з якісних і сучасних будівельних матеріалів із застосуванням стандартних для регіону каменю і дерева. "Каса Роса" має в розпорядженні доглянуту закритою трриторией з внутрішньою инфаструктурой. Квартири в комплексі продаються з внутрішньою обробкою "під ключ" і обладнаними санітарною технікою ванними кімнатами.

Інфраструктура:

  • Ресепшн
  • Басейн
  • Бар
  • Супермаркет

Обслуговування загальних частин - 8 євро без ПДВ

Особливості

Паркування
Кондиціонер
Ліфт
Рецепція
Супермаркет
Бар
Відкритий басейн
Кабельне телебачення
Електрика
Вода
Доглянута територія