Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
83 270 € / 3 623 810 грн
Лот №
407
Площа, м²
75
Кiмнат
2
Стан
Введено в експлуатацію
Опис

Продаж квартир в новому комплексі у Болгарії в старовинному місті Созополь, яке розташоване в 200 метрів від центру міста і 10 метрах від пляжу Харманите.

Відмінний варіант для сезонного відпочинку і проживання. Місцезнаходження комплексу, в частині міста з розвиненою міською інфраструктурою в(пошта, магазини, школи, аптеки, супермаркети, ресторани, банки, музеї і ін.) створює умови для комфортного проживання в комплексі круглий рік.


Характеристика комплексу :

Комплекс складається з трьох окремих частин класу "люкс". Прекрасна локація комплексу, забезпечує легкий доступ до пляжу, який розташований з внутрішньої сторони комплексу. У архітектурному плані, комплекс вписується гармонійно в міський і природних ландшафт. Комплекс побудований на чотирьох наземних рівнях і має в розпорядженні 11 апартаментів. Усі квартири пропонуються в ступені завершеності "під ключ" з повною обробкою.

Встановлена уся електропроводка: вимикачі, проводка для кондиціонерів в кожній кімнаті освітлювальні прилади, розетки, а також спеціальні кабелі для кабельного телебачення, інтернету і телефону. Паркет, що ламінує, на підлозі в спальнях і вітальнях, керамогранит на терасах. Стіни шпаклівка і забарвлені водоемульсивною фарбою. Пластикові віконні рами з подвійним склінням. Повністю укомплектовані санітарні вузли - терракот і фаянс, облицювальна плитка, змішувач, душ, умивальник, двері з алюмінієвого профілю із скляним орнаментом.

Особливості
Телебачення
Бар
Барбекю
Вода
Відкритий басейн
Рецепція
Сауна
Доглянута територія
Електрика
Відео
Курорт