Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
25 000 € / 1 088 415 грн
Лот №
244
Площа, м²
30
Стан
Введено в експлуатацію
Опис

Продаж студій і апартаментів в місті Святий Влас. Будівля побудована у виключно комунікативному місці: всього на відстані 2 км від центру Сонячного берега, до пляжу можна дійти пішки всього за 2-3 хвилини, до пляжу на Сонячному березі за 5-7 хвилин.

Близькість комплексу до селища Св. Влас забезпечує переваги, пов'язані з можливістю користуватися медичними і стоматологічними послугами, поштовою станцією, відвідувати продуктові магазини, ательє та ін. Будівля складається з 95 студій і апартаментів, які знаходяться в двох корпусах комплексу "Ганна - Марина". У корпусах є ліфти.

Студії є світлими кімнатами з кухонним боксом, куточком для обіднього столу, а також, із зоною відпочинку, де передбачається розмістити м'які меблі, повністю укомплектованим санвузлом і балконом. Двоспальний тип житла має відособлене спальне приміщення, вітальню з робочою зоною кухні, куточок для обіднього столу, санвузол. З вітальні і спальні можна вийти на балкон з видом на море. У кожній квартирі є кондиціонер. Конструкція будівлі монолітна, зовнішні і внутрішні стіни зроблені з цеглини, передбачена гідроізоляція і теплоізоляція.

Перед будівлею, у дворі між двома корпусами є басейн, майданчики з шезлонгами і пляжними парасольками, відкритий бар, дитячий майданчик. Велика ділянка відведена під озеленення, окрім озеленення вільних внутрішніх частин дворів, біля алей, біля огорожі, передбачена висока і низька рослинність, а самі алеї покриті декоративними плитами.

Особливості
Вода
Телебачення
Цілодобова охорона
Мінімаркет
Відкритий басейн
Рецепція
Доглянута територія
Електрика
Відео
Курорт