Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
25 736 € / 1 120 000 грн
Лот №
39
Площа, м²
45
Стан
Введено в експлуатацію
Опис

Наше агентство із задоволенням представляє вам дешеву нерухомість у Болгарії. Комплекс Панорама Бей І розташований в красивому і спокійному районі між курортами Сонячний берег і Св. Влас.

Це одна з найновіших курортних ділянок. На відстані одного кілометра від моря, за самим комплексом, біля підніжжя гори, починається дачна зона і будинки місцевих обивателів містечка. Архітектори спроектували цей район з урахуванням усіх потреб майбутніх відвідувачів і відпочивальників.

Тут з'явилася своя мікро-інфраструктура, яка гармонійно сочитается з інфраструктурою обох курортів. Комплекс знаходиться на відстані чотирьохсот метрів від морського берега і близько трьох кілометрів від курорту Сонячний берег. У комплексі працюють два басейни - один для дорослих з баром і окремий дитячий басейн. Є магазин, стоянка для автомобілів, цілодобова охорона, дитячий майданчик.

На продаж виставлені студії і квартири з однією спальнею, велика частина з яких, з видом на море . Панорама Бий 1 пропонує 72 квартири(42 студії, 26 квартир з однією спальнею і 4 квартири з 2 спальнями). Велика частина квартир в Панорама Бий 1 має в розпорядженні вид на море або басейн.

Особливості
Бар
Вода
Цілодобова охорона
Меблі
Мінімаркет
Відкритий басейн
Рецепція
Спа центр
Супермаркет
Доглянута територія
Електрика
Відео
Курорт