Нові апартаменти у Святому Власі

від 29 115 Лот №: 399
Ціна за м²
від 682.01
Стан
Введено в експлуатацію
Iгор Голубов

Ми раді представити Вашій увазі квартири в р. Святий Влас в новому курортному комплексі, який розташований поряд з прекрасним піщаним пляжем і в 1,5 км від центру курорту Сонячний Берег.

Характеристика комплексу :

Комплекс ідеально спроектований. Один під'їзд виходить на північну сторону, таким чином, майже усі апартаменти і студії отримують прекрасний вид на море, Несебр і курорт Сонячний Берег.

У будівлі: 7 студій, кафе і пральне приміщення - на партерному поверсі; 2 студио і 4 апартаменти з однією спальнею - на першому, другому і третьому поверсі; 3 студио і 3 апартаменти з однією спальнею - на четвертому поверсі; 1 апартамент з однією спальнею і 4 мезонета(2-рівневих апартаменти) з двома і трьома спальнями - на п'ятому і шостому поверсі. Кожен апартамент буде завершений з рівнем обробки "під ключ".
Будівля комплексу складається з семи поверхів, з яких : партерний - розташований на рівні басейну, чотири житлові поверхи розташовані над землею і 2 мансардні поверхи - п'ятий і шостий. Загальна площа кожного поверху дорівнює приблизно 370 кв.м, тоді як загальна площа усього об'єкту дорівнює 2 500 кв.м.

Плата за обслуговування складає 7 євро/кв.м

Терміни будівництва :
31.07.2013г. - завершення обробних робіт у будівлі і подання документів на отримання "Акту 16 - введення в експлуатацію"

Особливості

Відеоспостереження
Цілодобова охорона
Кабельне телебачення
Відкритий басейн
Лобі бар
Електрика
Вода
Меблі
Доглянута територія