Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
Мініатюра
79 500 € / 3 456 517 грн
Лот №
105
Площа, м²
59
Кiмнат
2
Стан
Введено в експлуатацію
Опис

Продається нерухомість у Болгарії на морі в житловому комплексі закритого типу Marina Bay, який розташований на мальовничому пагорбі над невеликим і дуже затишним курортом Кранево, який знаходиться між двома популярними в північній частині узбережжя курортами Албеной і Золотими пісками.

З комплексу відкривається дивовижна панорама на море і лесо-парковую зону. Місце підібране з увагою і фантазією - над центром курорту з його розвиненою інфраструктурою, поблизу ресторанів, магазинів, банків, і в той же час тихе, спокійне, створююче відчуття простору і свободи. На ділянці розміром в 28 078 кв.м. будуть розташовані рівномірно 30 корпусів із загальною забудованою площею 30 000 кв.м., що міститься в 453 двокімнатних, трикімнатних і студійного типу курортних апартаментах. Практично з усіх апартаментів буде приголомшливий вид на море.

У верхній лівій частині комплексу будуть побудовані дві вежі, сполучені між собою мостом, з оглядовим майданчиком на останньому поверсі. У вежах будуть розміщені офіси інвестора і компанії, що управляє. В цілях досягнення балансу між забудованою і відкритою площею більше половини площі усієї ділянки відведено для мальовничих садів і зон відпочинку. Картину завершують п'ять каскадних басейнів і дитячі майданчики. Для безпеки мешканців комплекс спроектований як комплекс закритого типу.

Особливості
Бар
Відеоспостереження
Кінна база
Косметичний салон
Цілодобова охорона
Критий басейн
Масаж
Мінімаркет
Відкритий басейн
Рецепція
Спа центр
Студія краси
Відео