Продаж нерухомістi в Болгарії на первинному і вторинному ринках
Пошук нерухомості

Несебр - пам'ятки, що варто подивитися?

Несебр - пам'ятки, що варто подивитися?

Стаття присвячена болгарській «перлині Чорного моря», яким є Несебр. Пам'ятки, які можна знайти тут, - це історичне Старе місто, повністю внесене до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і сучасна частина курорту з пляжами, готелями Несебр розташований поруч із курортом Сонячний Берег і всього в 30 км від аеропорту Бургаса, це місто варто відвідати кожному, хто проводить час на болгарському Чорному морі!

Несебр і його пам'ятки - що варто подивитися?

Несебр - що варто побачити, відвідавши це місто з 11 000 мешканців, розташоване на березі моря? Він розділений на сучасну і стародавню частини, з'єднані між собою перешийком. Історична частина колись була островом. Саме тут є історичні пам'ятки, які варто побачити.

Вітряк на в'їзді до Старого міста

Першою туристичною визначною пам'яткою є турецький вітряк 18 століття, споруда якого встановлена ​​на фундаменті візантійського періоду. Це один із двох, які збереглися до наших днів. Цей вітряк є ніби символічною ланкою між сучасним курортом та історичною частиною.

Ворота та міські стіни

Колись Несебр був оточений стінами, побудованими в 7 столітті до нашої ери, які були укріплені протягом багатьох років, що робило його недоступним для сторонніх. Сьогодні ви можете відвідати їхні останки разом із красивими воротами до міста. На північно-західному узбережжі також можна побачити двометрові ворота з каменів і мулу, які також забезпечували безпеку жителів.

Археологічний музей

Це одразу праворуч за воротами до Старого міста. У його колекціях можна помилуватися експонатами з усієї багатотисячолітньої історії міста. Є, серед іншого, грецькі вази, ікони та теракотові статуї. Заклад працює цілий рік.

Eтнографічний музей

Бажаючі дізнатися про традиційні обряди, звичаї та традиції, які культивували перші поселенці, можуть відвідати Етнографічний музей, що на вул. Месембрія.

Православні церкви

Старе місто в Несебері містить кілька десятків церков, які будували тут протягом трьох тисячоліть. Деякі з них досі використовуються для церковних служб, а інші можна відвідати лише як пам’ятники або їх залишки. Нижче наведено кілька, які ви повинні побачити! Це: вул. Софійський собор, розташований у центральній частині Старого міста і водночас найдавніший – був побудований на рубежі 4-5 століть нашої ери. Його 22 метри в ширину і 25 метрів у висоту. До нашого часу збереглися стіни нави та залишки стін приділів і притвору. Це один із найважливіших туристичних об’єктів країни,

Церква Христа Пантократора походить з рубежу 13-14 століть, знаходиться на вулиці Митропольській. Він побудований у плані хреста, вписаного в прямокутник, довжиною 16 метрів і шириною менше 7 метрів. В даний час він виконує вже не релігійні функції, а скоріше музеї. Ви можете побачити там різні види виставок,

вул. Стефана з XI століття, який зараз є музеєм з платним входом. Ви можете помилуватися збереженими: іконостасом 16 століття, дерев'яним архієрейським престолом і амвоном, прекрасними фресками на стінах,

вул. Іоанна Хрестителя, яка зараз також є музеєм і вважається однією з найкрасивіших у Несебрі. Він був побудований в 11 столітті, має 14 метрів в довжину і 10 метрів в ширину, а його стіни прикрашені розписом 14 століття,

Православна церква Святої Параскієви 13 ст., збереглася в доброму первозданному стані. Пізніше було добудовано лише його дах. Зараз тут розташований музей з експозицією, присвяченою стінопису міста.

Пляжі в Несебрі

Відвідавши Несебр, який насичений визначними пам'ятками, ви можете відпочити на його пляжах, які є одними з найкрасивіших у Болгарії. Тут є як піщані, так і кам'янисті пляжі. У новій частині міста знаходиться головний, великий та облаштований охоронюваний пляж з алеями та автостоянкою. Там можна орендувати шезлонги або парасольки і поїсти в одному з барів. Також доступні туалети. Перевагами пляжу є чиста вода і відсутність каменів. Це називається Південний пляж.

В історичній частині Несебра є пляжі меншого розміру, які не охороняються, але вони рідко бувають людними, і кожен з них може похвалитися кришталево чистою водою та золотистим піском. Такі інтимні пляжі дозволяють відпочити і водночас зануритися в атмосферу старої частини міста.

Резюме

Несебр - це місце з багатою історією, і в той же час привабливий морський курорт, який щорічно відвідують тисячі туристів з усього світу. Там ви можете відчути вітер історії, досліджуючи красиве Старе місто, а також відпочити на пляжі та смачно поїсти в одному з багатьох чарівних кафе з видом на море. Небагато місць у світі пропонують таку кількість пам’яток такого класу.

Несебр є хорошим місцем для проведення відпустки, а також для інвестування в нерухомість.Їх власники можуть відпочивати там самі або здавати їх туристам, яких тут дуже багато, і отримувати з цього додатковий дохід. Якщо ви хочете придбати нерухомість в Болгарії, ми запрошуємо вас скористатися послугами нашого агентства з продажу, яке працює на ринку більше 15 років. У нас є багато пропозицій в Несебері, а також на інших морських і гірських курортах. Ви можете переглянути їх з описом і фотографіями на нашому сайті, серед інших у вкладках: квартири в Болгарії з видом на море, квартири в Болгарії або продаж нерухомості в Болгарії на березі моря. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами!