Продаж нерухомістi в Болгарії на первинному і вторинному ринках
Пошук нерухомості

Новини

89,819 млн левів наступного року витратить БНБ на карбування 780 млн монет євро у зв'язку з підготовкою до введення євро як законного платіжного засобу в нашій країні. Про це йдеться в проекті бюджету Нацбанку на наступний рік, оприлюдненому на його сайті.

Національний статистичний інститут (NSI) отримає додаткові 1 848 000 левів для адаптації своїх інформаційних систем до євро, ухвалив уряд на сьогоднішньому засіданні.

Міністри затвердили додаткові видатки за бюджетом НСЗУ на 2022 рік. Також кошти будуть спрямовані на забезпечення інформаційної безпеки.

Суд Європейського Союзу в Люксембурзі постановив, що компанія, що надає послуги короткострокового житла, Airbnb повинна надавати інформацію в договорах оренди податковим органам і збирати податки відповідно до національного податкового режиму.

Схоже, що ціни на нерухомість у Софії продовжують зростати. За даними Агентства абсорбції, за останній місяць відбулося зниження укладених угод на покупку житла. Чи призведе це до падіння цін на квартири, чи будуть якісь зміни у зв'язку з підвищенням відсоткових ставок і чого очікувати щодо цін на нерухомість у Софії наступного року?

Після невеликого здивування через початок війни в Україні наприкінці лютого ринок житла в нашій країні в березні повернувся до звичної діяльності, свідчить опитування Investor.bg серед консультантів з нерухомості.

Підготовка до членства Болгарії в єврозоні йде добре, технічні роботи йдуть за графіком. Про це в останньому бюлетені Асоціації банків Болгарії прокоментував віце-прем’єр-міністр з питань фондів ЄС і міністр фінансів Асен Василєв.

Він окреслив основні пріоритети реалізації та виклики, які стоять перед Мінфіном цього року.

Після корона кризи сім'ї, які шукають власне майно, віддають перевагу житлу в закритих селищах. Обрані райони з хорошим транспортним сполученням і комерційними об'єктами.

Потреби людей у ​​власному дворі і власному просторі після пандемії викликають попит на закриті комплекси в одноквартирних або двоквартирних будинках.

В'їзд до Болгарії з 1 травня буде здійснюватися трьома способами, повідомив на брифінгу міністр охорони здоров'я професор Костадин Ангелів.

В'їхати на територію Болгарії можна буде після надання:

- свідоцтва про вакцинації з завершеним курсом вакцинації

- негативного результату тесту PCR або тесту на антигени.

Дуже скоро повинні бути чітко регламентовані обмеження для іноземних туристів в Болгарії. Про це заявив член Асоціації туроператорів і турагентів Дімітар Попов в передачі «Бізнес-старт» на Bloomberg TV Bulgaria.

Згідно з даними європейського статистичного бюро Eurostat, Болгарія є однією з чотирьох країн ЄС, в яких в лютому місячне зростання обсягів будівництва зареєстрований.

Загальний обсяг будівництва в Болгарії в квітні збільшився на 2,3% в місячному численні і на 15,7% в порівнянні з тим же періодом минулого року. Інфраструктурне будівництво в нашій країні зростає швидше, ніж житлове.

Асоціація сучасної торгівлі (SMT) закликала до вживання заходів по обмеженню діяльності великих непродовольчих магазинів, які не слід продовжувати після 11 квітня 2021 року, а також до відкриття великих торгових центрів, таких як «молл» і «ритейл-парк», з 12 квітня , а не з 1 травня.

Ринок нерухомості залишається стабільним, незважаючи на проблеми коронарного кризи і пов'язані з ним труднощі. Які проблеми для бізнесу в сфері нерухомості і які прогнози лідерів галузі - відповіді на ці питання ми шукаємо сьогодні у підприємців Десіслава Петрової та Емануїла Лазарова, керуючих партнерів провідного бренду нерухомості в країні BESO Будинки.

Близько 60% інвесторів у нерухомість у Європі очікують придбати більше нерухомості в 2021 році, що відображає покращення настроїв на ринку на Старому континенті. Це показує опитування консалтингової компанії CBRE серед 400 інвесторів у Європі.

З 1 травня відкриється болгарський туристичний сезон, повідомила Мар'яна Ніколова. Завтра розпорядженням міністра туризму будуть затверджені заходи, які будуть діяти на майбутній туристичний сезон, повідомляє БТА.

Всупереч очікуванням, угоди з готелями в Європі залишалися стабільними під час кризи, згідно з даними консалтингової компанії Cushman & Wakefield, цитованим онлайн-виданням Europe-Re.com.

Рішенням уряду Болгарії 30 жовтня оголошено професійним святом для маклерів і агентів з нерухомості, повідомляє прес-служба уряду. Пропозиція надійшла від Міністерства регіонального розвитку та благоустрою, яке проводить державну житлову політику, з ініціативи Добромир Ганева - голови Національної асоціації нерухомості (НСНІ).

Згідно з розрахунками, заснованим на даних Національного статистичного інституту (НДІ), більше половини будівництва нового житла в Болгарії в 2020 році було зосереджено в Софії та Варні.

Ми працюємо над створенням напрямків для паломницького туризму, які будуть сприяти відвіданню святих місць і таких місць, як Троянський монастир. Таким чином, ми будемо заохочувати поїздки круглий рік і підтримувати місцеву економіку і зайнятість протягом чотирьох сезонів.

У Болгарії почалася кампанія по просуванню культурного та історичного туризму. Він буде запущений на 6 ділянках. Один з них - древній і середньовічний місто Місьоніс, який знаходиться на території Тирговіште. Про це заявила віце-прем'єр, міністр туризму Мар'яна Ніколова. За її словами, планується зняти короткі відеоролики, які нададуть цікаву інформацію про археологічні розкопки.

  Дозвіл на будівництво в четвертому кварталі 2020 року майже в два рази більше, ніж фактично початих проектів в цей період. За даними Національного статистичного інституту (НДІ), в кінці 2020 роки кількість дозволів на будівництво житла в Болгарії знову значно збільшиться.