Продаж нерухомістi в Болгарії на первинному і вторинному ринках
Пошук нерухомості

Популярний болгарський курорт Святий Влас

Популярний болгарський курорт Святий Влас

У світі є багато місць, де можна провести час відпустки. Сонце, пісок, синє море, хіба це не звучить цікаво? Зрозуміло, скажіть Ви! Святий Влас є одним з курортів, в якому домінує саме вищеописані переваги для відпочинку. Якщо ви хочете насолодитися прекрасними піщаними пляжами, чистою морською водою і гірським повітрям, Святий Влас - ідеальне місце для Вас!

Святий Влас частіше відвідують іноземні туристи, які цінують його особливі якості. У курорті і його околицях можна дійсно цікаво і активно провести свій відпочинок, позагорать на доглянутому пляжі або подивитися місцеві пам'ятки.

Цей район славиться своїми численними історичними пам'ятниками, розташованими в сусідньому місті Несебр, яке запам'ятається вам на все життя своїми древніми стінами і красивою архітектурою. Більшість місцевих пам'ятників внесена в список ЮНЕСКО, в якості захищених історичних об'єктів.

Варто також відвідати розташоване в 35 км від Святого Власа обласне місто Бургас. Портове місто, розташований між морем і красивими озерами з прісною водою і багатою флорою і фауною. Цікаве те, що обидві прибережні зони - солона і прісновода, є заповідником і затишним будинком або тимчасовим притулком для великої кількості пернатих, у тому числі лебедів і рідкісного виду рожевих пеліканів.

У Святому Власі є велика спортивна база - тенісні корти, баскетбольні і футбольні майданчики, тренажерні зали і велика кількість басейнів, Спа-центів, оздоровчих комплексів, а любителі водних видів спорту зможуть орендувати устаткування для серфінгу і дайвінгу. Що бажають покататися на прогулочних катерах або яхтах, можуть орендувати собі судно разом з екіпажем.

У готелях і на вулицях Святого Власа є безліч ресторанів, барів, кафе, де ви зможете покуштувати смачні блюда місцевої і зарубіжної кухні. Рекомендовані блюда місцевої кухні - мусака, гювеч, каварма, Шопский слат і звичайно ж дуже смачні болгарські вина. У течію сезон