Продаж нерухомістi в Болгарії на первинному і вторинному ринках
Пошук нерухомості

Варто страхувати квартиру або будинок

Варто страхувати квартиру або будинок

Сучасне життя таїть у собі чимало сюрпризів. Деякі з них можуть завдати непоправної шкоди вашій квартирі або будинку. Важливо знати, як застрахувати житло правильно і як врахувати всі можливі ризики. У список основних ризиків, що покриваються страховкою, найчастіше входять ризики, пов'язані з такими явищами, як крадіжка, пожежа, вибух, пошкодження водою, стихійні лиха. Сюди ж відносяться механічні пошкодження та цивільна відповідальність за заподіяну шкоду.

Перше, що потрібно зробити, збираючись застрахувати житло, – вибрати відповідну компанію-страховика. На страхування нерухомості економити не можна – не забувайте про це! Але і не потрібно нести свої чесно зароблені гроші в сумнівну організацію, що тільки що з'явилася на ринку. При виборі страховика віддавайте перевагу фірмам з хорошими рекомендаціями і тим, які проіснували на ринку страхування як мінімум 15 років. Пам'ятайте: страхування житла – крок відповідальний.

Постарайтеся зібрати якомога більше інформації про страховиків, що працюють на ринку вашого міста. Розпитайте тих своїх знайомих, хто вже застрахував житло, ознайомтеся з інформацією на сайтах популярних страхових компаній. Бажано також вивчити рейтинг страховиків, що складається Федеральної службою страхового нагляду.

Існує цілий ряд програм страхування нерухомості. Ви можете вибрати комплексне страхування житла – тобто, страхування, яка враховує всі бажані ризики. Можна застрахувати окремо несучі конструкції або майно, що перебуває в будинку або квартирі. Допускається страхування внутрішньої обробки, а також цивільної відповідальності перед сусідами (на той випадок, якщо ви заллєте). Багато фірм пропонують застрахувати житло на певний – найчастіше, короткий термін. Наприклад, на відпускний період або на час проведення ремонту.

На вартість страховки впливають кілька факторів. Основні з них: вік будинку або квартири, наявність ремонту житла і загальний його стан, площа житлова і корисна, стан комунікацій. На ціну впливає і рівень захищеності житла. Наприклад, наявність охоронної системи підвищує цей рівень. Дуже зручно, що страхування житла зазвичай відбувається без виїзду на місце представників страхової компанії і без огляду будинку/квартири.

Достоїнств у страхування житла дуже багато і міркувати про них можна нескінченно довго. Єдине, що варто відзначити: у разі виникнення серйозних побоювань з приводу збереження нерухомості, страхування житла перестає сприйматися як розкіш і стає необхідністю.

Автор: www.bulgariastreet.ru