Продаж нерухомістi в Болгарії на первинному і вторинному ринках
Пошук нерухомості

Відгуки

Розповiдь Петра про купівлю квартири в Болгарії - пошук, зв'язок з компанією Bulgaria Street, підбір і купівля нерухомості, а також подальша здача квартири в оренду.

Доброго дня! Мене звуть Агата, а це мій чоловік Збишек. На даний момент ми знаходимося в прекрасній Болгарії, і з цього місця ми хотіли б дуже подякувати компанії Bulgaria Street

Ось я и став покупцем, щасливим покупцем нерухомості в Болгарії. Ідея народилася дуже спонтанно. Під час відпустки з дружиною ми вирішили, що хотіли б мати щось своє у теплих країнах. Ми обрали Болгарію через мовну та культурну близькість.

Привіт усім, з нашої нової квартири на Сонячному березі - прекрасному болгарському курорті на Чорному морі. Разом із Сільвією ми шукали квартиру для покупки, розглядали різноманітні пропозиції в Польщі та за кордоном і натрапили на агенцію Bulgaria Street, представник якої запропонував нам цікаві пропозиції.

Ми з Польщі, у щойно купленій квартирі, яку ми вирішили купити в минулому році з моєю дружиною і дітьми. Ми вибрали Сонячний берег. Нам дуже подобається, хороший клімат, доброзичливі болгари. Нам добре тут. Я б хотіла порекомендувати агентство Вулиця Болгарська, тому що це надійна та професійна компанія, і я думаю, хто буде користуватися її послугами, буде задоволений.

Привіт, я Павло з Польщі. Я приїхав на Сонячний берег і купив квартиру тут, в цьому багатоквартирному будинку так, як і хотів. Переглядаючи сайти агентств, ми вибрали квартиру в гарному місці і з відповідною площею. Перш за все, ми хотіли квартиру з великою терасою і в тихiй частинi курорту.

Добрий день,

Мене звати Мачей. В руках тримаю ключі від моєї квартири. Ми знаходимося у внутрішньому дворику наших апартаментів біля басейну. Я купив квартиру через Bulgaria Street. Дуже рекомендую, так як пропонують надійний сервіс, вирішують всі формальності, пов'язані з приїздом, нотаріусом, документами, прийомом. Я дуже задоволений покупкою. З повагою.

Добрий день! Мене звати Даніель. Я з Польщі. У 2017 році я купив квартиру в Болгарії через посередника Ігоря і дуже задоволений покупкою. На даний момент, ми купуємо другу квартиру. Зі мною моя знайома, яка теж думає про покупку. Рекомендуємо вам компанію Bulgaria Street, і впевнений, що ви теж зможете придбати собі дуже гарне житло. Я гарантую надійність компанії.

Ми купили чудову нерухомість в Болгарії. Дуже задоволені обслуговуванням. Нас сумлінно обслужили агентство, юрист і потім в нотаріальній канторе, включаючи всі реєстрації житла. Рекомендуємо.